Xiaomi планує представити другу машину у 2026 році

0
34
Xiaomi планує представити другу машину у 2026 році

Компанія Xiaomi розробляє нову модель електромобіля. У Bloomberg вважають , що другою машиною корпорації стане спортивний позашляховик, схожий на Tesla Y. Автомобіль мають намір випустити у 2026 році.

Поки неясно, як виглядатиме, які будуть характеристики і скільки коштуватиме майбутній позашляховик від Xiaomi. ЗМІ стверджують, що компанія все ще працює над розробкою автомобіля та над налагодженням виробництва. Сама Xiaomi на питання журналістів щодо виходу майбутнього електрокара відповідати не стала.

Очікується, що позашляховик від Xiaomi надійде до масового виробництва не раніше кінця 2025 року. Корпорація на той час добудує другу базу складального заводу в Пекіні. Зараз ця фабрика здатна випускати до 10 000 легкових Xiaomi SU7 на місяць. У 2025 році Xiaomi має намір збільшити постачання електромобілів у два рази.

Нагадаємо, наприкінці березня Xiaomi запустила в Китаї продаж седана SU7, виконаний у стилі Tesla Model 3 і Porsche Taycan. Автомобіль оцінили в 215 900 юанів (1,3 млн. гривень). Цього року Xiaomi хоче продати близько 100 000 електрокарів, наступного – до 250 тисяч. На даний момент оформлено вже 90 000 замовлень. Швидше за все, до кінця цього року Xiaomi вдасться перевиконати свій план.

Зараз 60% всього прибутку Xiaomi отримує від продажів смартфонів. Компанія вирішила стати конкурентом BYD та Tesla, оскільки на рідному китайському ринку смартфони та інша техніка виробника користується невеликим попитом, на відміну від автомобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!