Tesla вирішила знизити ціни на свої електрокари Model Y, X та S

0
26

Tesla Inc. знизила ціни на свої найпопулярніші Model Y, X і S на 2000 доларів у Сполучених Штатах пізно ввечері в п’ятницю після того, як розчаровуючи продажі в першому кварталі призвели до збільшення запасів.

Найдешевша версія Model Y тепер продається за ціною 42 990 доларів, порівняно з 44 990 доларами раніше, без урахування федеральних податкових пільг. Аналогічні зниження цін були зроблені для Model S та X. Model 3 залишилася без змін.

Цим зниженням цін завершується бурхливий тиждень для виробника електромобілів з Остіна, навіть за мірками генерального директора Ілона Маска. Рано вранці в суботу Маск оголосив електронною поштою більш ніж 140 000 співробітникам компанії, що він скоротить робочу силу “понад 10% по всьому світу”. Два топ-менеджери також подали у відставку.

У середу Tesla оголосила, що попросить акціонерів проголосувати за новим компенсаційним пакетом для Маска вартістю 56 мільярдів доларів, який раніше було скасовано судом у штаті Делавер у січні.

У п’ятницю Tesla відкликала майже 3900 своїх футуристичних пікапів Cybertruck для ремонту або заміни педалі акселератора, яка може переміщатися та призводити до несподіваного прискорення автомобіля, збільшуючи ризик аварії.

Tesla повідомила про прибуток за перший квартал у вівторок. Цього року акції Tesla впали більш ніж на 40% через побоювання щодо зниження продажів, посилення конкуренції з боку Китаю та обіцянки Маска “зробити все, що в його силах” для досягнення автономного водіння. Tesla вперше зіткнулася з падінням продажів у першому кварталі року, продавши 386 810 автомобілів, що значно нижче за оцінки аналітиків у 449,080.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!