Tesla відкликала всі пікапи Cybertruck через проблеми з безпекою

0
52

Довгі роки розробки та численні переноси випуску не допомогли зробити Tesla справді якісний продукт. З самого початку постачання власники електричного пікапа Cybertruck скаржилися на різні проблеми з транспортним засобом. У результаті компанія Ілона Маска вирішила відкликати всі випущені машини.

За інформацією Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США (NHTSA), Tesla відкликає усі 3878 відвантажених Cybertruck. Як і передбачалося , причиною стала проблема з педаллю акселератора: у деяких власників пікапа вона просто застрягла, що призводило до безконтрольного прискорення автомобіля та ставило під загрозу водіїв та пасажирів електрокара, а також інших людей.

Tesla підтвердила NHTSA, що педаль у Cybertruck може зміщуватися, що призводить до застрягання. У компанії попередньо повідомили, що несанкціонована зміна у виробництві включала мастило у вигляді мила, щоб полегшити складання компонентів колодки на педалі акселератора. Саме залишки мила порушили фіксацію колодки на педалі. Tesla має намір замінити чи переробить педаль на всіх існуючих Cybertruck. Крім того, компанія вже внесла відповідні редагування у виробничий процес.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!