На європейському ринку можуть з’явитися автомобілі Chery італійської збірки

0
102
На європейському ринку можуть з'явитися автомобілі Chery італійської збірки

Минулого року на світовому авторинку було продано 1,88 млн автомобілів виробництва Chery Auto. У річному вираженні продажі зросли на 52%. Автомобілі постачаються китайським автовиробником до багатьох країн світу, зокрема до держав ЄС. Незабаром їхня серійна збірка може бути налагоджена в Європі.

У 2023 році в Італії було вироблено менше 800 тис. автомобілів. За даними Reuters, офіційний Рим хоче збільшити цей показник до 1,3 млн. Переговори про нарощування виробництва легкових авто до 1 млн одиниць ведуться італійським урядом з корпорацією Stellantis. Іншими учасниками переговорів є Chery Auto та ще два неназвані автовиробники з КНР.

Якщо переговори виявляться успішними, то компанія Chery Auto одним з перших серед китайських виробників почне збирати свої автомобілі в Європі. Це спричинить посилення конкурентної боротьби між місцевими виробниками. Особливо сильно конкуренція посилитиметься в сегменті електричного автотранспорту (EV).

Джерела Reuters стверджують, що керівництво Chery розглядає кілька варіантів запуску виробництва автомобілів в Італії. Зокрема компанія може побудувати новий завод або реконструювати одне з існуючих підприємств, наприклад, барселонський завод Nissan.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!