Прогноз Ілона Маска щодо зростання цін на вживані електрокари Tesla не виправдався

0
193
Прогноз Ілона Маска щодо зростання цін на вживані електрокари Tesla не виправдався

У 2019 році Ілон Маск озвучив прогноз, з якого випливало, що ціни на вживані електрокари Tesla будуть зростати. Мільярдер назвав їх цінними, а не знецінюваними активами. Він вважав, що система автопілотування зробить електромобілі Tesla більш привабливими на ринку авто з пробігом. Як показав час, прогноз Маска виявився помилковим.

За даними CNN, ціни на електромобілі Tesla помітно зменшилися. Наприклад, якщо у січні 2019 року вартість Model 3 становила 35 000 USD, то зараз цю модель з пробігом можна придбати за 29 000 USD. Два роки тому Брейден Уолл із Колорадо придбав вживаний електромобіль Model 3 за 51 000 USD. Він був випущений у 2020 році. Чоловік вирішив обміняти автомобіль на новий. Дилерський центр Tesla запропонував йому за нього 22 000 USD.

У матеріалі CNN зазначається, що вартість автомобіля знижується одразу після виїзду з автосалону. Дані AAA свідчать про те, що щороку після придбання машини втрачають майже 20% своєї початкової вартості.

Наприкінці 2023 року Tesla оголосила про зниження цін майже на 25%. Компанія пішла на цей крок з метою збільшення продажів. До очікуваного результату цей захід не привів. На північноамериканському авторинку компанія продає близько 56% електрокарів. У 2020 році цей показник становив 80%.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!