Названо найгірші автомобільні бренди 2024 року

0
544

Журналісти Consumer Reports опублікували новий рейтинг автомобільних брендів 2024 року. До нього увійшли 34 виробники. За основу при складанні рейтингу було взято такі критерії, як надійність, відгуки автовласників, рівень безпеки та результати дорожніх випробувань.

На першому рядку рейтингу розташувався баварський бренд BMW. Він отримав 82 бали. Далі з показником 80 балів слідують Subaru та Porsche. Найменше балів набрали наведені нижче бренди.

Rivian

Каліфорнійська компанія Rivian набрала 55 балів. Вона збирає електрокари на автозаводі в Іллінойсі. Вони позиціонуються як надійні транспортні засоби. Проблема в тому, що у водіїв інша думка щодо цього.

GMC

Під брендом GMC, який набрав 53 бали, корпорація GM випускає перероблені позашляховики та вантажівки Chevrolet. Серед конкурентів вони нічим не вирізняються. Автовласники не вважають автомобілі GMC надійними, оскільки вони успадкували недоліки Chevrolet.

Jaguar

Британський бренд Jaguar набрав 52 бали. Його прийнято вважати культовим. За словами експертів, компанія з Великобританії встановлює у свої автомобілі морально застарілі інформаційно-розважальні системи.

Land Rover

Бренду Land Rover вдалося набрати лише 50 балів. Опитування власників британських позашляховиків показало, що повторно вони автомобілі Land Rover ніколи б не купили навіть за наявності такої можливості.

Jeep

Аутсайдером рейтингу виявився американський бренд Jeep. Він набрав 46 балів. Бренд має досить довгу історію. Незважаючи на це, він значно поступається конкурентам за такими показниками, як надійність, комфорт та економія палива.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!