Mercedes-Benz відмовився від випуску своєї найекстравагантнішої моделі

0
441
Mercedes відмовився від випуску своєї найекстравагантнішої моделі

У 2018 році Mercedes-Benz вивів на ринок Maybach Ultimate Luxury. Сильними сторонами електричного позашляхового седана є незвичайний дизайн та розкішний салон. За даними Handelsblatt, керівництво німецького автовиробника закрило проект з розробки його наступника.

Mercedes відмовився від випуску своєї найекстравагантнішої моделі

У Mercedes-Benz з цього приводу зазначили, що всі роботи над створенням нестандартного седана-кросовера припинені через складність розробки та високу собівартість. Компанія планувала збирати Maybach Ultimate Luxury на автомобільному заводі у передмісті Пекіна. Китайський авторинок мав стати для нього основним. До топ-менеджменту Mercedes-Benz прийшло розуміння того, що на ньому спостерігається надлишок електрокарів.

Представлений у 2018 році преміальний седан-кросовер отримав ретродизайн з великою кількістю хромованих деталей. Довжина його кузова становить 5,25 м. Для обробки салону використовувалися дерево, шкіра та позолота. Кожне з окремих чотирьох крісел оснащено електричним приводом, системою вентиляції та масажем.

Mercedes відмовився від випуску своєї найекстравагантнішої моделі

Силовий агрегат включає в себе чотири електромотори. Їхня сукупна потужність становить 738 к. с. Заявлений запас ходу дорівнює 500 км. Преміальний седан-кросовер здатний розганятися до 250 км/год.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!