Jeep готується до революції: компанія розпродає старі автомобілі

0
676

Антоніо Філоса, генеральний директор Jeep, позначив амбітні плани на майбутнє бренду, оголосивши, що 2025 стане знаковим з введенням п’яти нових автомобілів. Ця лінійка буде включати не тільки нові моделі, але і оновлені версії поточних. Напередодні цих запусків Jeep почав зниження цін на кілька своїх популярних транспортних засобів.

Jeep зробив стратегічні кроки для посилення своєї конкурентоспроможності, зокрема, знизивши початкову ціну Jeep Compass до 27 495 доларів, що на 2 500 доларів менше за його попередню ціну. Ця зміна супроводжується спрощенням лінійки, за винятком версій Altitude, Red Edition і High Altitude. Grand Cherokee також значно подешевшав.

Філоса наголошує, що ці зміни є частиною ширшого переходу, спрямованого на зміцнення позицій бренду на ринку та підготовку до майбутнього розширення.

Дебют Wagoneer S відзначає перший крок Jeep у сегмент електромобілів з початком виробництва, запланованим на другий квартал цього року. Цей крок наголошує на прагненні бренду адаптуватися до майбутніх тенденцій автомобільної індустрії та запропонувати покупцям нові технологічно просунуті рішення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!