Головна Новини Ілон Маск знову взявся за казки: світовий авторинок скоро заполонять машини Tesla

Ілон Маск знову взявся за казки: світовий авторинок скоро заполонять машини Tesla

0
41
Ілон Маск назвав країну з найнижчими продажами Tesla

Tesla продовжує розвиватися рік у рік, проте її розширення на ринку електромобілів уповільнилося порівняно з минулими періодами. Це пов’язано як із появою сильних конкурентів, таких як BYD, так і із загальним зниженням попиту на електромобілі.

Тим не менш, у нещодавньому виступі в соцмережах Ілон Маск заявив, що мета продати 20 мільйонів електромобілів на рік до 2030 залишається досяжною.

Tesla встановила рекорд з продажу електромобілів у 2023 році, реалізувавши 1 808 581 автомобіль, тим самим підтвердивши своє лідерство у світі з продажу екологічно чистого транспорту. Однак для досягнення мети в 20 мільйонів до 2030 року компанії необхідно збільшити продаж більш ніж у 10 разів. З огляду на те, що минулий рік показав зростання всього на 38% і передбачається, що у 2024 році продажі досягнуть близько 2,3 мільйона автомобілів (+30%), значне прискорення має відбутися у другій половині десятиліття.

Для досягнення планового об’єму в 20 мільйонів автомобілів на рік до кінця десятиліття знадобиться ширша і, головне, доступніша модельна лінійка. Tesla Model Y вже є найпопулярнішим батарейним автомобілем у світі з 1,23 мільйона реєстрацій, але однієї моделі недостатньо для досягнення бажаних обсягів продажів.

Очікується, що ключовими новинками стануть Model 2, запуск якої намічений у 2025 році, а її ціна складе близько 25 000 євро, а також роботаксі, що також обіцяє бути недорогим і може показати відмінні результати, якщо технологія автономного водіння буде достатньо розвинена для її реалізації. .

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!


Дякуємо!

Тепер редактори знають.