Новий автомобіль Dacia змістить з ринку Skoda Octavia та Volkswagen Golf

0
5002

Dacia, що належить Renault румунська автомобілебудівна компанія, анонсує запуск нового хетчбека, націленого на суперництво з такими автомобільними гігантами, як Skoda Octavia та Volkswagen Golf. Цей крок є частиною стратегії бренду щодо розширення асортименту та зміцнення позицій на конкурентному ринку.

Новинка від Dacia буде побудована на базі платформи Jogger estate. Розробка моделі йде повним ходом, але назва ще не було оголошено, і проект поки що відомий під кодовим найменуванням C-Neo. Таємниця, що оточує назву хетчбека, додає інтриги майбутньому дебюту. Команда Dacia виражає оптимізм щодо успіху свого хетчбека на ринку, підкреслюючи його конкурентні ціни, високі технічні характеристики та унікальний дизайн, що робить його привабливим вибором для споживачів та дозволяє конкурувати з такими моделями, як Skoda Octavia та Volkswagen Golf .

Очікується, що новий хетчбек C-Neo буде оснащений перевіреними бензиновими двигунами, що відповідає перевагам та лояльності шанувальників Dacia. Продовжуючи використовувати цю технологію, Dacia підкреслює свою прихильність до виробництва надійних і доступних автомобілів. Крім хетчбека, Dacia планує доповнити свій модельний ряд двома новими автомобілями, у тому числі оновленою версією Duster, яка вже зарекомендувала себе як доступний і надійний компактний позашляховик.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!