Водії яких професій найагресивніші та ввічливіші за кермом

0
357

Дослідження впливу професії на стиль водіння призводять до дивовижних результатів, які можуть виявитися несподіваними для багатьох. Нещодавнє дослідження, проведене компанією WeBuyAnyCar, виявило цікаві тенденції у поведінці за кермом, пов’язані з професійною діяльністю.

Одним із ключових висновків було виявлення того, що лікарі виявилися найагресивнішими водіями. Хоча лікарям потрібен спокій та терпіння у роботі, за кермом вони виявляють агресивну поведінку згідно з опитуванням. Чверть із них зізнаються, що роблять грубі жести на адресу інших водіїв, які їх дратують, а 14% навіть кричать із вікна на тих, кого вважають винними.

З іншого боку, перукарі виявилися найдружнішими водіями. Це цікавий результат, можливо, пов’язаний з тим, що їхня професія потребує постійного спілкування з людьми та підтримки позитивної атмосфери. Близько 90% перукарів завжди дякують іншим водіям, які поступаються їм дорогою, та демонструють дружелюбність на дорозі.

Дослідження також виявило різні особливості стилю керування залежно від професії. Наприклад, будівельники вважають за краще їздити найшвидше, часто перевищуючи встановлені швидкісні обмеження. Кадровики, з іншого боку, найчастіше зазнають труднощів з паркуванням, що може бути пов’язане з нестачею часу та втомою після робочого дня.

Необхідно відзначити, що більшість водіїв незалежно від професії оцінюють себе як добрих та безпечних водіїв. Однак це не завжди відповідає реальності, і важливо пам’ятати про важливість дотримання правил дорожнього руху та ввічливої ​​поведінки на дорозі.

Отже, результати дослідження наголошують, що професія може впливати на стиль водіння. Незалежно від професії кожен водій повинен пам’ятати про важливість безпеки та ввічливості на дорозі, створюючи безпечне середовище для всіх учасників руху.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!