Названо вартість 700-сильного універсала BMW M5 Touring 2025

0
500
Названо вартість 700-сильного універсала BMW M5 Touring 2025

Німецький автовиробник BMW готує до прем’єри наступне покоління M5. Журналісти The Car Guide поспілкувалися з цього приводу з керівником відділу дизайну Домагоєм Дукечем. Він підтвердив, що універсал M5 Touring дебютує на північноамериканському ринку разом з седаном M5 наступного року.

Журналісти Motor1 направили запит у BMW North America з метою отримання підтвердження цієї інформації, проте відповіді на нього надано так і не було. В американському представництві німецької компанії пояснили, що інформацію про дату початку продажів і ціни буде оприлюднено пізніше.

Тизер найпотужнішого універсала був оприлюднений баварським автовиробником перед Різдвом. Автомобіль прихований під пакувальним папером. Відомо, що він комплектуватиметься гібридною силовою установкою. Нові універсал та седан M5 стануть єдиними моделями 5 Series, що зберегли 4,4-літрову силову установку з подвійним турбонаддувом V8 потужністю 700 к. с. Таким чином, вони будуть перевищувати за потужністю стандартний XM, але при цьому поступатися XM Label.

Вартість універсала M5 Touring становитиме понад 100 000 USD.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!