Головна Новини Чому в Україні підвищаться ціни на паливо

Чому в Україні підвищаться ціни на паливо

0
145

У 2024 році світ може спіткати дефіцит дизпалива. Це може статися, якщо в США на фоні рецесії розпочнеться стрімке виробництво. Про те, як це вплине на вартість дизелю в Україні.

За даними Reuters, вартість сировини для виготовлення дизельного з початку року зросла на 37%, враховуючи те, що нафта здорожчала лише на 2%. Все це свідчить про ймовірну нестачу палива в світі.

Сергій Куюн, директор консалтингової компанії «А-95», розповів, що проблеми з паливом в світі неминуче вплинуть на вартість в Україні. Однак відбудеться це не миттєво.

За словами директора, зараз всі гравці ринку мають запаси палива, тому при найменшому дефіциті нестачі вони не відчують. Але ситуація зміниться, через деякий час. Разом з тим, експерт попереджає, що точно спрогнозувати ціни на АЗС зараз неможливо.

«Якщо у світі виникне дефіцит, Україна відчує це не відразу, а через деякий час. При цьому неминуче зростання цін, у разі їх зростання на світовому ринку, але наскільки саме може подорожчати дизель, спрогнозувати неможливо», — зазначив Сергій Куюн.

З початком року, вартість дизеля впала майже на гривню. Однак, що буде далі з цінниками на популярне паливо поки, що невідомо.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.