Відомий пікап Toyota Hilux отримав чергове оновлення

Час читання: < 1 хв.
0

Компанія Toyota зазнала чергової модернізації пікап Hilux нинішнього покоління. Поки що оновлення торкнулося лише автомобілів у специфікації для ринку Австралії та Нової Зеландії.

Особливість цього оновлення – глибокий рестайлінг фронтальної частини кузова . Для ринку Австралії стилісти компанії Toyota розробили нову передню бамперну групу зі складними пластичними рішеннями. Блок-фари тепер повністю світлодіодні, і при цьому їхня внутрішня частина зроблена чорною. Таким чином, разом з радіаторними гратами вони зливаються у візуально цільну Т-подібну композицію.

У гамі моделі для Австралії з’явилася нова модифікація ” м’який гібрид ” (mild-hybrid). У ній 2,8-літровий турбодизельний агрегат дооснащений 48-вольтовим стартер-генератором, який асистує при торканні та на розгонах. Мотор видає 203 кінські сили (500 Нм), стартер-генератор додає 16 кінських сил (65 Нм). КПП – автоматична, привід – повний.

Неелектрифіковані модифікації в лінійці Hilux залишили . Любителям класики пропонують турбодизельні агрегати 2,4 літра та 2,8 літра, а також 2,7-літровий бензиновий двигун.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.