Пікап Toyota Hilux модельного ряду 2025 отримав надекономічний мотор

Час читання: < 1 хв.
0
Пікап Toyota Hilux модельного ряду 2025 отримав надекономічний мотор

Toyota вивела на австралійський авторинок пікап Hilux модельного ряду 2025 року. Європейська та японська версії автомобілі були оновлені автовиробником у 2023 році. Австралійський варіант пікапа отримав нове «обличчя».

Перше, що впадає у вічі, це видозмінений бампер і восьмикутна решітка радіатора. Форма повітрозабірників змінилася. Для полегшення процесу відкриття та закриття задніх дверей конструктори Toyota встановили амортизатор.

Пікап Toyota Hilux модельного ряду 2025 отримав надекономічний мотор

Ключовою технічною особливістю нового Hilux є силовий агрегат. Пікап комплектується «м’яким» гібридом, в основу якого покладено 2,8-літровий дизельний двигун. Система складається із генератора, невеликого літієвого акумулятора та перетворювача постійного струму. Останній забезпечує функціонування системи старт-стоп.

У компанії стверджують, що завдяки електрифікації економічність двигуна збільшилася на 10%. При цьому шум та вібрація знизилися. Потужність силової установки становить 203 л. Система MTS має шість режимів руху для різних типів місцевості.

Інші версії Hilux комплектуються дизельними двигунами об’ємом 2,8 і 2,4 літра. Крім цього, у моторну гаму входить бензиновий двигун об’ємом 2,7 літра. Вони можуть працювати як із КПП, так і з АКПП.

У автосалонах австралійських дилерів нові пікапи з’являться наступного місяця. Hilux у базовій комплектації Workmate 4×2 можна буде придбати за 17 277 USD. За топову версію GR Sport 4×4 доведеться викласти 48 495 USD.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Пишу про товарні ринки, телекомунікації, блокчейн, банкінг, електрифікацію автопрому, інновації, венчурне інвестування та впровадження технологічних нововведень у різних галузях економіки.