Як обійти всі перепони і зареєструвати авто через “Дію”: є перевірена схема

0
302

В Україні часто виникають ситуації, коли ви хочете скористатися опцією продажу автомобіля через додаток “Дія”, а вас засмучує повідомлення про неможливість затвердження заяви. Але є схема подолання цих технічних перешкод, щоб зареєструвати авто через програму, а не йти в чергу у сервісному центрі МВС.

Про це розповів адвокат Роман Сімутін.

Дуже ймовірно, що при спробі перереєструвати автомобіль через “Дію” ви не пройдете так звану перевірку за базою «особи в розшуку ІПНП” – Інформаційного порталу Нацполіції або ж “ГАРПУН”. Тоді у відповідь на ваше перше звернення служба підтримки “Дії” відповість вам що: Для з’ясування деталей та перереєстрації авто – радимо звернутися до будь-якого територіального сервісного центру (ТСЦ)“, – розповів Сімутін.

Він додав, що після цього ви залишаєте скаргу і ваша заявка проходить та висить якийсь час, у межах кількох днів.

Вам варто знову написати до служби підтримки, щоб проінформувати щодо проходження вами реєстрації. На це вам відпишуть: Попередньо ви зверталися щодо статусу заяви на перереєстрацію авто. Перевірте, будь ласка, чи опрацьований статус заявки у застосунку?“, – написав Сімутін.

Він підкреслив, щоб дізнатися в якій саме базі вас блокує система, можна зайти в особистий кабінет водія та спробувати назначити належного користувача.

Вашу спробу відхилять, але й напишуть яка саме база не пропускає. Наприклад: Причина відхилення – підписання документа реєстрації: Документ не пройшов перевірку за базою “ІПНП – ГАРПУН [CHECK_GARPUN]”. Затвердження реєстраційної заяви неможливе“, – зазначив адвокат.

За його словами, необхідно зробити скріншот цього повідомлення-відмови, отримати витяг з Реєстру боржників та надіслати все це разом на електронну пошту службі підтримки. Далі він перерахував кроки, які потрібно зробити:

  • Подати скаргу на службу підтримки “Дії” за електронною поштою support@thedigital.gov.ua.
  • Зробити скріншот повідомлення, яке вам видає система щодо причини відхилення реєстрації.
  • Зробити витяг з Реєстру боржників.
  • Надіслати зроблений скриншот і витяг на пошту служби підтримки “Дії”, з вимогою надати вам законну послугу.

Результат: проблема розв’язується за добу”, – вказав Сімутін.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.