Tesla поділилася деякими технологіями Cybertruck із конкурентами

0
71

Tesla надіслала документи керівництву кількох американських автомобільних компаній, що пояснюють деякі технології, що використовуються в Cybertruck. За даними InsideEVs, голова правління Ford Джим Фарлі вже підтвердив отримання та подякував своїм конкурентам. Tesla поділилася з колегами власною розробкою по 48-вольтовій електричній архітектурі.

В даний час 12-вольтові системи використовуються в автомобілях для споживачів енергії низької напруги. Але, за словами Tesla, перехід на 48 вольт має багато переваг. Нова архітектура дозволяє використовувати тонкі дроти, які знижують вагу і вартість, допомагають підтримувати живлення бортового обладнання і знижують втрати енергії.

Поширення такої архітектури призвело як до нестачі відповідних деталей у постачальників комплектуючих, так і до необхідності інвестувати в модернізацію електричної системи автомобіля.Tesla явно вирішила допомогти всій галузі подолати ці проблеми, зробивши власну розробку загальнодоступною.

До речі, Tesla робить це не вперше. Кілька років тому компанія опублікувала безліч патентів, а пізніше оприлюднила документи по проекту Першого родстера.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.