В Україні можуть зникнути дешеві електрокари: названо причину

0
320

В Україні спостерігається значний інтерес до вживаних електромобілів, які активно імпортуються, переважно з інших країн, таких як США. Їх наявність та доступність роблять їх дуже популярним вибором. Однак, за даними Carscoops, такі транспортні засоби незабаром можуть зіткнутися з дефіцитом.

Страховики в США, особливо в США і Канаді, вирішили списувати електромобілі після аварії, навіть якщо пошкодження незначні. Такі автомобілі не підлягають ремонту і відправляються на страхові аукціони, такі як Copart, де знаходять нових власників, часто в Україні. Потім автомобіль перевозять через океан до нового власника або продавця, де ремонт іноді проводять на місці.

У США ремонт електромобілів після ДТП не є стандартною практикою. Безпека акумуляторів вважається непередбачуваною, особливо після аварії, і страховики, як правило, уникають ризику страхування таких транспортних засобів.

З іншого боку, в США існує добре розвинена індустрія переробки деталей для нових електромобілів, і вживані електромобілі є джерелом постачання для цих компаній, незалежно від того, чи потрапляли вони в аварію, чи ні. Таким чином, електромобілі можуть стати стратегічним об’єктом власності в США в найближчому майбутньому.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.