Що загрожує водієві за сині лампочки у габаритах

Час читання: < 1 хв.
0

У багатьох європейських країнах, в тому числі і в Україні, заборонено змінювати конструкцію транспортного засобу. Однак деякі водії свідомо ігнорують цю заборону. Наприклад, нещодавно турецький водій вантажівки Mercedes Actros був зупинений при спробі в’їзду до Норвегії з синіми лампами на габаритних вогнях, повідомляє Forotransportprofesional.

Прикордонники на шведсько-норвезькому кордоні цікавляться синіми фарами транспортних засобів у режимі габаритного світла, які можна сплутати з машинами екстрених служб, що може призвести до серйозної плутанини на дорогах. Це пов’язано з тим, що після виявлення одного порушення інспектор вирішив перевірити тахограф, де виявив ще 15 порушень, вісім з яких були визнані серйозними.

Норвезька дорожня адміністрація не повідомила, які заходи були вжиті проти порушників, але відомо, що транспортний засіб не випустили з прикордонного пункту пропуску, а водія зобов’язали замінити сині лампи ближнього світла на нормальні, які були встановлені з моменту випуску транспортного засобу.

Незважаючи на зростаючу кількість інцидентів, пов’язаних з синіми і червоними фарами в звичайних “нормальних” автомобілях, Норвегія є однією з найбільш ліберальних країн ЄС, коли мова йде про правила освітлення. Наприклад, немає обмежень на кількість додаткових фар і дозволені помаранчеві габаритні вогні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.