Вартість оренди Tesla Model 3 і Y становить $329 і $399 на місяць

0
88
UPG

Виробники електромобілів також очікують, що на початку 2024 року податкові пільги будуть скорочені вдвічі, що призведе до зростання цін на транспортні засоби, але не повинно вплинути на вартість оренди.

Tesla має тенденцію негайно змінювати свою цінову структуру та оновлювати модельний ряд автомобілів. Раніше цього місяця Tesla знизила ціни на Model 3 і Y. Вона також анонсувала Model Y початкового рівня, яка, як передбачається, живиться від LFP-батареї.

У 2023 році Tesla Model 3 буде коштувати від 40 380 доларів США, а Model Y – від 45 380 доларів США. Кожен з цих автомобілів має двигун із заднім розташуванням і, згідно з даними Агентства з охорони навколишнього середовища, запас ходу 272 і 260 миль відповідно. Але тепер покупці можуть обрати найдешевшу ціну оренди.

У відповідь на це падіння цін, Tesla відповідно знизила ціну лізингу. Ціна лізингу Model 3 RWD становить 349 доларів на місяць протягом 36 місяців зі знижкою 4 500 доларів. У вартість оренди включено 10 000 миль на рік. Фактично, трирічна оренда седану обійдеться у $18 154. На додаток до орендної плати, Tesla стягує вартість покупки в розмірі $695 і вартість утилізації в розмірі $395 в кінці терміну оренди (виходячи з розрахункової ціни оренди).

Щомісячна орендна плата за Model Y трохи вища, ніж за Model 3. Вартість лізингу Model Y становить 399 доларів США на місяць протягом 36 місяців з тим самим авансовим платежем у розмірі 4500 доларів США. Термін – ті ж самі 10 000 миль. У компанії Tesla ціна лізингу на Model Y становить 19 954 доларів США з урахуванням усіх додаткових платежів.

На додаток до лізингової угоди, Tesla поновила податкову знижку на Model 3 у розмірі $7 500. Тепер у ньому зазначено: “Усі нові автомобілі Model 3 тепер мають право на федеральну податкову знижку для відповідних покупців; очікується, що до 31 грудня податкова знижка у розмірі $7 500 буде зменшена до $3 750, доки не будуть прийняті відповідні федеральні рішення. Будь ласка, отримайте свій автомобіль, щоб гарантувати повну суму заохочення”. Це не повинно вплинути на ціну лізингу Tesla, оскільки всі електромобілі, незалежно від країни-виробника, мають право на податковий кредит у розмірі $7 500.

Важливо зазначити, що договори лізингу Tesla відомі своїми численними застереженнями. Зокрема, Tesla не дозволяє клієнтам купувати електромобілі після закінчення терміну лізингу. Тим не менш, з наближенням дебюту оновленої Highland Model 3 у Північній Америці, коли Tesla, ймовірно, доведеться звільнити місце для останньої моделі, ціни на лізинг можуть знизитися ще більше.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.