Формула-Е представила нове покоління електричного боліда

Час читання: 2 хв.
0

Організатори гонок Формули Е розкрили зовнішній вигляд другого покоління електричного боліда. На таких машинах пілоти пересуватися в сезоні 2018/2019 року.

Судячи з фото, у електромобіля допрацювали аеродинамічний обвіс, зробивши його більш агресивним. Тепер попереду колеса прикриті обтічниками, а ззаду обтічники стали трохи менше. Автомобіль отримав також обов’язкову для формульних серій захист голови гонщика під назвою «гало».

Розробкою дизайну машини займалися фахівці з Spark Racing Technologies. Дана компанія належить Фредеріку Вассі, колишньому керівнику колективу Renault F1, і поставляє Формулі Е шасі починаючи з першого сезону, проведеного в 2014 році.

Крім того, болід отримав комплекти акумуляторів від McLaren Applied Technologies, здатні живити електродвигуни протягом усього заїзду. Раніше батареї на 28 кВт / год забезпечували запас ходу всього на 20-30 хвилин.

 

 

Публічний дебют нового покоління боліда Формули Е має відбутися 6 березня на автовиставці в Женеві. Раніше повідомлялося, що в найближчому майбутньому до чемпіонату приєднаються команди Nissan, Mercedes-Benz і Porsche.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!