Експерти назвали ТОП-10 найбільш безпроблемних автомобілів

Час читання: 2 хв.
0

Співробітники iSeeCars проаналізували дані про які проходили в США відгуках і назвали автомобілі, на яких найрідше виявляли потенційні поломки.

Самим безпроблемним автомобілем був визнаний седан Hyundai Accent, який відомий нам як Solaris. Модель може похвалитися мінімальною кількістю відгуків і відсутністю серйозних неполадок при експлуатації.

На другому місці опинився кросовер Chevrolet Equinox, який конкурує з Toyota RAV4, Honda CR-V, Nissan Rogue Ford Escape, але поступається їм по продажам на ринку США.

Хоча японська Toyota Corolla і є наймасовішою машиною в світі, її дуже рідко відкликають. Власникам компактного седана Honda Civic також можна особливо не стежити за проведенням відкличні кампаній. Відзначимо, що щорічно продається майже 400 000 таких авто.

Замикає ТОП-5 найбільш надійних автомобілів Honda CR-V, який недавно змінив покоління. Далі слід ще одна модель марки Honda – Accord, яку за популярністю перевершує хіба що Toyota Camry.

 

 

 

По суті Subaru Crosstrek є кросовер XV, який змінив колишню платформу на SGP з появою нового покоління. На восьмій сходинці розмістився беззаперечний лідер свого класу Toyota Camry. Крім того, до рейтингу найбільш безпроблемних авто потрапили Hyundai Elantra і GMC Terrain.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!