В США Ferrari за $250 000 впала під час паркування – фото

Причину поломки ліфта в дилерському центрі ще доведеться з'ясувати.

0
491

Багаті теж плачуть і навіть в ексклюзивних автосалонах трапляються сумні інциденти. Так, нещодавно в окрузі Палм-Біч у Флориді в США при переміщенні автомобіля Ferrari Roma на ліфті стався серйозний інцидент. Завдяки старанням місцевої пожежної команди вдалося уникнути загоряння та серйозніших наслідків, про що вони розповіли на своїй сторінці у Facebook.

Якогось моменту дилер зателефонував у пожежну частину і повідомив, що ліфт разом з автомобілем Ferrari у ньому вийшов з ладу і їм терміново потрібна команда рятувальників, щоб прибрати всі наслідки інциденту. Крім серйозних пошкоджень самого автомобіля, з нього також почав витікати бензин, що могло привезти до пожежі, тому рятувальники відразу встановили резервні гідранти для подачі води.

Для евакуації італійського суперкара довелося викликати спеціальний евакуатор з стрілою, що “ламається”, а також використовувати кілька тросів вантажопідйомністю 22 тонни. Операція з вилучення автомобіля зайняла близько 4 годин, але рятувальники зробили все, що від них залежало, щоб не пошкодити і так розбитий автомобіль, а також інші авто в салоні та саму будівлю. Причину поломки ліфта ще доведеться з’ясувати.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!