Porsche почала друкувати на 3D-принтері запчастини для класичних машин

0
338
Запчастини для деяких рідкісних класичних машин можуть бути більше не доступні. Компанія Porsche вирішила виправити це і почала виготовляти деталі для своїх старих автомобілів за допомогою 3D-принтера.

Для рідкісного старого автомобіля буває дуже важко знайти запчастини. Звичайно, постачальники можуть призвести запчастини, використовуючи традиційні методи, однак це не дуже ефективно в разі, коли деталі необхідні в невеликих кількостях. З огляду на це, Porsche Classic (підрозділ компанії Porsche) вирішила друкувати запасні деталі за допомогою 3D-принтера. Про це повідомляється в прес-релізі на сайті компанії.

Як приклад автовиробник призводить важіль вимикання зчеплення для моделі Porsche 959 – цю деталь було неможливо знайти, з урахуванням того що всього було вироблено лише 292 автомобіля.

Однак нещодавно, як повідомляє компанія, ця запчастина знову стала доступна – її зробили за допомогою технології селективного лазерного плавлення (Selective Laser Melting). Цей адитивний метод передбачає виготовлення складних виробів за допомогою лазерного плавлення металевого порошку по заздалегідь створеним CAD-моделями. За словами компанії, виготовлена ​​деталь потім пройшла тест на міцність і томографічне дослідження на наявність внутрішніх дефектів, а також практичні випробування, в яких її встановлювали і використовували в тестовому автомобілі.

Повідомляється, що зараз Porsche Classic займається 3D-друкуванням восьми запчастин, зроблених як зі сталі, так і з пластику, а також оцінює, наскільки технологія придатна для друкування ще двадцяти.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.