У Мережі з’явилися нові зображення майбутньої Lada Niva 2024

0
81

У січні «АвтоВАЗ» офіційно анонсував нову «Ладу Ниву» і навіть показав зображення машини, яка повинна кардинально змінитися як зовні, так і технічно. Як може виглядати такий автомобіль, представили дизайнери.

«Нива» веде свою історію з 1977-го року, з безліччю змін і оновлень машина випускається і донині. За останні пару десятиліть робилися неодноразові спроби зі створення наступника моделі, 1-м з яких став ВАЗ-2123 , що перетворився за підсумком в Chevrolet Niva. Найсвіжіший – концепт Lada 4×4 Vision , який був показаний в 2018 му році, і багато хто чекав серійну версію саме цього авто. Тепер же в розпорядженні дизайнерів «Колёса.ру» є малюнок машини, виконаної в зовсім іншому стилі. В цілому за формою кузова і пропорціям вона дуже схожа на вищезгаданий концепт, але дизайн став набагато простішим і навіть консервативним.

Передня частина авто тепер ще більше відсилає до оригінальної « Ниви » – не тільки за рахунок «брів» покажчиків поворотів, але і прямокутної решітки радіатора, об’єднаної з фарами. Від Х-стилю вирішили відмовитися, боковини позбулися характерних підштампувань, тепер тут тільки кілька горизонтальних граней. Також з малюнка видно, що на задніх стійках можуть з’явитися 3 декоративні елементи замість 2-х (на концепті 4×4 Vision ), відповідно до оригінальної « Ниви ». Про дизайн задньої частини поки нічого невідомо, але можна припустити, що тут все так само зроблять більш лаконічно. Дизайнери зобразили позашляховик з фарами простий чотирикутної форми, розташованими в ряд з номерним знаком – аналогічне рішення застосоване на 1-ій « Ниві».

Читайте також  Навзано топ-20 авто з високою якістю збірки

Уже відомо, що всі майбутні моделі Lada будуть зібрані на платформі CMF-B, на ній вже базуються нові Logan і Sandero. Прем’єра нової Lada Niva очікується в 2024-му році.

Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.