Експерти назвали правила підзарядки автомобільного акумулятора

Експерти перерахували правила підзарядки автомобільного акумулятора.

0
240

Цей елемент в машині дає можливість запускати двигун, а також живить техніку під час заглушеного агрегату. Згідно з даними порталу dni24.com , розряджений акумулятор можна відродити за допомогою генератора.

Щоб повернути йому колишню робочу потужність, необхідно вдатися до допомоги мережевий зарядної станції. Перед тим як почати, необхідно перевірити напругу в розімкнутого ланцюга, норма при цьому становить 12,5 В. Відзначимо, що виміри здійснюються на оборотах від 1500 до 2000. Щоб підзарядить АКБ потрібен випрямляч змінного струму.

В період проведення цієї процедури потрібно контролювати величину струму і рівень електролітів. Тривалість цього процесу виявляється шляхом ділення ємності на струм, який не повинен перевищувати 10%. В результаті отримане число необхідно помножити на 2.

Сила батарею перед зарядкою варто очистити від пилу і бруду. Також, потрібно зняти пробки. Відзначимо, що в цьому процесі може відбутися утворення вуглекислого газу, в зв’язку з цим приміщення, в якому здійснюється робота з АКБ, має добре провітрюватися.

Читайте також  У Мережі з'явилися нові подробиці про Toyota Prius наступного покоління
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.