Як не заразитися коронавірусом на автомийці та АЗС

Час читання: < 1 хв.
0

Горезвісний вірус COVID-19 – без перебільшення найбільша проблема року: держави закривають кордони, скасовуються чемпіонати, презентації, концерти… А як бути автомобілістам, що регулярно заїжджають на «заправки» та мийки?

Переважна більшість хворих коронавірусом стали його жертвами після контакту з носіями в момент рукостискання, поцілунку і знаходження в одному приміщенні. В особистому транспорті людина ізольована від інших людей, тому для автомобілістів ризик підхопити цю заразу набагато нижчий.

Однак в житті водіїв є мийки, заправки, автосервіси та інші потенційно небезпечні «локації».

Найкращим захистом від вірусу стануть мийки самообслуговування. Так фактично до нуля можна скоротити число сторонніх, які можуть вступати в контакт з вами і вашим автомобілем.

Що стосується АЗС, то вже досить давно працюють мобільні додатки, що дозволяють заправлятися, не заходячи в приміщення заправочних комплексів.

Ще раз настійно рекомендуємо не піддаватися паніці. Давайте не будемо доводити ситуацію до рівня Німеччини, де автомобілісти почали скуповувати паливо на АЗС, змінюючи небезпека зараження коронавірусом на ризик злетіти на повітря від вибухонебезпечних каністр, якими забиті машина та гаражі. Будьте спокійними і не забувайте про особисту гігієну.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!