Експерти розповіли, на що впливає розмір колісних дисків автомобіля

0
756

Автомобільні експерти розповіли, чому при експлуатації автомобіля важливо дотримуватися правильного розміру колісних дисків. Іноді заміна цієї деталі може зменшити термін експлуатації транспортного засобу або погіршити якість їзди.

При розробці нової моделі автомобіля фахівці враховують безліч нюансів, в результаті домагаючись максимальної злагодженості в роботі всіх вузлів і агрегатів транспортного засобу, що в подальшому впливає на тривалість експлуатації, дизайн і зручність при його використанні. Розмір колісних дисків, зазначений в паспорті авто, має великий вплив на багато факторів. Наприклад, при установці дисків більшого діаметра, автолюбитель встановлює низькопрофільну гуму і при їзді відчуває найменші недоліки дорожнього покриття.

Встановлюючи на легковий автомобіль колеса величезного розміру, тим самим перетворюючи його в «монстр-трак», слід враховувати, що підвіска не пристосована під їх діаметр, тому доведеться доопрацьовувати багато вузлів. При цьому комфорт пересування значно знизиться, так само як і його керованість.

Експерти відзначають, в разі зменшення або збільшення кліренсу, деяким власникам авто доводиться міняти «рідні» на диски меншого розміру або ставити гуму з більш високим профілем. При цьому не варто забувати, що не слід перевищувати встановлені виробником для даної марки розміри шин і коліс.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.