Українець показав, як виглядав би сучасний “Запорожець”

Час читання: 2 хв.
0

Легендарний автомобіль ЗАЗ-965 Запорожець, що випускався з 1960 по 1969 роки, може пізнати нове життя, передає ПОЛІТЕК .

Випускник Харківського автодорожнього університету, 27-річний дизайнер Роман Прядько представив своє бачення «народної» моделі в новому поколінні.

Автомобіль отримав назву ZAZ-965-NewERA. Проект близький по духу таким автомобілям, як Fiat 500, Citroen C3 Pluriel, Mini Cooper Hatch III, Volkswagen Beetle III.

За заявою автора, в проекті збережено стиль бренду, і в той же час він інтерпретований по-своєму. Головною зміною стало перенесення двигуна на передню частину кузова, що спрощує систему охолодження.

Також одним з основних елементів впізнаваності екстер’єру можна виділити «зябра» на боковинах кузова, які в оригінальній версії служили вентиляційними отворами, натомість їм встановлені прорізи для відводу повітря з салону автомобіля.

За задумом розробника, нова модель належить до малого класу «В», завдяки своїм габаритам – 3825 x 1630 x 1550 мм, і колісній базі – 2320 мм.

Салон вміщає вільно двох дорослих осіб спереду, а на задніх сидіннях будуть відчувати себе комфортно тільки діти (або два дорослих для короткої поїздки). Покупцями такого автомобіля Роман бачить хлопця або дівчину віком 25-35 років або молоду сімейну пару.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!