За що люблять і ненавидять Toyota Land Cruiser 100

Час читання: < 1 хв.
0

Позашляховик Toyota Land Cruiser 100 став культовим і, незважаючи на те, що він вже давно не випускається, його цінують усюди. Однак цю машину, як виявилося, можна не тільки любити, але й ненавидіти, і є, за що.

Один з недоліків Toyota Land Cruiser 100 – його розміри. Позашляховик є місткою машиною, в якій дуже комфортно. Більш того, якщо скласти крісла, то в авто можна вмістити до 800 кг вантажу, як в пікапі. Однак, великі габарити заважають паркувати «всюдихід». І взагалі, цю модель не можна назвати міським авто.

Toyota Land Cruiser 100 люблять за зовнішність. В цьому авто немає нічого зайвого і, незважаючи на те, що модель зійшла з конвеєра в 2008 році, вона до цих пір відмінно виглядає на тлі сучасних позашляховиків.

Культовий «Крузак» добре зібраний, чудово пофарбований і захищений від корозії, але, все одно, іржавіє, особливо там, де не можна вберегтися від вологи та бруду. Тому, Toyota Land Cruiser 100, який експлуатувався як звичайна машина, в місті, через 10 років не поіржавіє, проте екземпляри, які використовувались як всюдиходи, добряче «підгнивають».

Також автомобілісти розповіли, що люблять Toyota Land Cruiser 100 за його прохідність і надійність.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!