Що найбільше дратує водіїв під час водіння

0
1062
UPG
Щоб викликати роздратування у інших учасників дорожнього руху, зовсім не обов’язково нахабно порушувати ПДР. Розповідаємо про те, чого краще не робити, перебуваючи за кермом, аби не наразитися на роздратованих водіїв.
  • Сигналити на світлофорі.

Бі-і-і-і-і-іп!!! – Дратує, правда? Ви під’їжджаєте до світлофора, зупиняєтеся на стоп-лінії, чекаєте дозволяючого сигналу. Все добре, все за правилами. Але якщо ваша машина не рушила з місця відразу після того, як загорівся “зелений”, ззаду лунає протяжний і дратівливий звук клаксона. Не ставайте такими ж “Собі побібікай” і не використовуйте клаксон, де не треба. А якщо водій дійсно відволікся і довго не рушає з місця, просто моргніть йому фарами.

  • Горе-паркуни.

Ви приїжджаєте на парковку і здається, що вільних місць немає. Але це не так. Просто дехто встав відразу на два машиномісця. Навіщо? Зазвичай свої дії такі водії пояснюють тим, що просто не хочуть, щоб їх автомобіль подряпали. Тому не дивно, що “за двох” паркуються зазвичай власники великих і дуже дорогих машин. Горе-паркуни дратують усіх і всюди!

  • Пасажир.

40% автомобілістів не виносять своїх дружин, що сидять на пасажирському сидінні. Настільки цікавий результат має опитування американського сайту автострахування Insurance.com, аналітики якого опитали 500 водіїв. У список найбільш дратівливих пасажирів також потрапили матері і друзі. Топ надокучливої поведінки пасажирів очолює коментування швидкості руху – за даний фактор проголосували 47% водіїв. Слідом ідуть вказівки з приводу вибору напрямку руху – 29% водіїв не виносять пасажирів, які беруть на себе функції навігатора.

  • Водії на заправках.

Ситуація: ви під’їхали до заправки і встали в чергу за машиною, яка вже заправляється. Через кілька хвилин співробітник АЗС повісив пістолет, закінчивши заправку. Ось тільки власника авто ніде нема… Проходить одна хвилина, дві, п’ять… Через 10 хвилин з будівлі АЗС неквапливо виходить власник, доїдаючи хот-дог і допиваючи каву. Знайомо?

  • Занадто повільно!

Ніхто не проти невпевнених і недосвідчених водіїв, які виявляють обережність і повільно їздять. Однак тихоходи можуть не тільки ускладнювати рух, але і створювати небезпечні ситуації.

  • Занадто швидко!

Вони не просто дратують, вони – небезпечні. Відверто, водії-шумахери – це бомба, яка щомиті може вибухнути.

  • Дистанція.

Усі дратують водії, які під’їжджають упритул, чи тримають аж занадто довгу дистанцію.

Якщо вас все ж вивели із себе, є кілька простих дієвих способів заспокоїтися.

  • По-перше, можна затримати дихання так надовго, як тільки зможете, а потім різко видихнути. Дихальні вправи широко використовують у різних практиках, це справді дієва штука. Спробуйте.
  • По-друге, можна вивести гнів маленькими порціями: розірвати на шматки папір або зламати олівець або ручку.
  • І, нарешті, змийте напад люті прохолодною водою. Це має трішки послабити ваш запал.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ДЖЕРЕЛО2plus2.ua
ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.