Sandero 4 покоління буде близьким до нового Renault Clio

Час читання: 2 хв.
0

Renault та Dacia продовжують роботу над новим, четвертим поколінням популярного Sandero. Цей автомобіль має особливе значення для обох брендів завдяки своїй невибагливості та надійності, які забезпечили йому великі обсяги продажів.

Нова Платформа та Дизайн

Новий Sandero буде ще ближчим до Renault Clio 6-го покоління. Актуальна версія Sandero, яка з’явилася у 2020 році, базується на платформі CMF-B, що використовується також у Renault Clio 5-го покоління. Після невеликого рестайлінгу у 2022 році, Sandero тепер готується до повноцінної зміни генерації.

Рендер та Особливості Дизайну

Французькі художники вже підготували перший рендер нового Sandero. На ньому автомобіль зображений з лаконічним дизайном кузова, що включає:

  • Плавні лінії.
  • Світлодіодні фари з Y-подібним малюнком денних ходових вогнів (ДХО).
  • Новий логотип Dacia.
  • Накладки на порогах з незабарвленого пластику.
  • Приховані в стійках задніх дверей ручки.

Технічна База та Позиціонування

Нове покоління Sandero знову буде розділяти технічну базу з Clio, але цього разу з його шостою ітерацією. Важливим аспектом є те, що Sandero буде чітко відмежованим від варіанта Stepway, який планують зробити повноцінним кросовером і позиціонувати як альтернативу Renault Captur.

Очікування Прем’єри

Прем’єру нового покоління Sandero очікують у 2026 році. Це обіцяє бути важливою подією для прихильників марки, адже новий Sandero, ймовірно, збереже свої ключові риси – надійність і невибагливість, водночас отримавши сучасний дизайн і покращені технічні характеристики.

Таким чином, майбутнє покоління Sandero обіцяє бути інноваційним та ще ближчим до сучасних вимог ринку, продовжуючи успішну спадщину своїх попередників.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!