Dacia планує випустити купеподібну версію після Bigster

Час читання: < 1 хв.
0
Dacia планує випустити купеподібну версію після Bigster

Румунська автомобільна марка Dacia, яка належить до Renault Group, планує значно розширити свій модельний ряд і подвоїти свій оборот до 2030 року. Однією з ключових новинок буде кросовер Bigster, який вийде на ринок у 2025 році. Після цього Dacia готується до запуску декількох інших моделей, серед яких проект C Neo і крос-версія Bigster.

Згідно з інформацією, наданою виданням «MotorsActu», однією з цих новинок буде крос-купе Bigster Coupe, яке має стати альтернативою моделі Renault Arkana, що вже вийшла з виробництва на більшості ринків. Відомо, що Bigster Coupe планується до введення на європейський ринок приблизно до літа 2026 року. Цей автомобіль буде мати схожість з оригінальним Bigster, але відрізнятиметься більш похилою лінією даху, що характерно для купе-подібних кросоверів.

Щодо технічних деталей, поки що немає конкретної інформації щодо Bigster і Bigster Coupe, але відомо, що обидва автомобілі будуть збудовані на платформі CMF-B. Ця платформа вже успішно використовується в сучасному Dacia Duster третього покоління, що вказує на використання сучасних технологій і ресурсів Renault-Nissan-Mitsubishi Alliance для створення нових моделей Dacia.

У список двигунів новинки Dacia інсайдери включають ті ж двигуни, які, ймовірно, будуть покладені класичному Bigster. У тому числі мають виявитися гібридні силові установки, і навіть агрегати, здатні працювати альтернативному вигляді пального (скраплений газ).

У базі Bigster Coupe заявлений як передньопривідний, а систему 4WD покупцям запропонують як опцію. Як трансмісія машині буде покладено виключно «автомат».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!