Chevrolet Corvette із пробігом всього 53 км забули у сараї на 42 роки

Час читання: 2 хв.
0

Рідкісні знахідки так званих «капсул часу» привертають чимало уваги з боку користувачів інтернету, особливо коли йдеться про рідкісні на сьогодні автомобілі. Один із таких нечисленних випадків нещодавно стався у США, про який розповіли місцеві профільні ЗМІ.

Блогери з YouTube-каналу WD Detailing познайомили своїх передплатників з автомобілем Chevrolet Corvette 1982 року випуску. Його «фішкою» є пробіг, що дорівнює всього 33 милям або 53 кілометрам.

Стверджується, що машиною володів фермер, який явно був шанувальником «Корветов».

Саме цей екземпляр є моделлю Collector’s Edition і виділяється помітними оку візуальними елементами, такими як чорно-сіра фарба на дверях, сидіннях та капоті, а також обробленим червоною шкірою салоном.

Чоловік придбав цю машину і з метою збереження поставив її в сарай, де вона простояла без руху цілих 42 роки. Незважаючи на невеликий пробіг, тривале перебування у сараї призвело до того, що його кузов сильно забруднився, а у відкритих порожнинах миші облаштували свої гнізда.

Автомобіль акуратно витягли з сараю і відправили його до дітей-лінг-центру, де машину відмили від бруду, відполірували. Втім, заводити її двигун нові господарі поки що не наважуються і думають, як вчинити з цією «капсулою часу».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!