Експерти розповіли, які авто краще не купувати з пробігом

0
331
Експерти розповіли, які авто краще не купувати з пробігом

При придбанні автомобіля необхідно враховувати безліч аспектів, щоб уникнути можливих проблем у майбутньому. Експерти журналу GO виділили п’ять моделей автомобілів, які рекомендується оминути на вторинному ринку.

Fiat 500: Незважаючи на свою популярність, Fiat 500 відомий проблемами з надійністю та якістю. Особливо варто уникати моделей випущених з 2012 по 2016 роки через часті поломки зчеплення та високі витрати на ремонт.

Ford Escape: Старі моделі Ford Escape часто стикаються з проблемами трансмісії, такими як вібрації та сторонні шуми. Також слід зважати на часті проблеми з підвіскою, що може вимагати додаткових витрат на обслуговування.

Volkswagen Eos: Цей кабріолет має безліч механічних проблем, особливо з електричними склопідйомниками та механізмами відкидного верху. Проблеми з підвіскою є також поширеним явищем, що може призвести до високих витрат на ремонт.

Chrysler 200: Модель Chrysler 200 2015 року була відкликана через проблеми з електропроводкою та перебоями у подачі електроенергії. Крім того, ця модель може зіткнутися з проблемами двигуна та системою контролю швидкості.

BMW: Уживані автомобілі BMW можуть виявитися дорогими в обслуговуванні та ремонті через високі витрати на запчастини та трудовитрат. Часті поломки також можуть стати серйозною проблемою для власників моделей цього бренду.

В результаті, перед покупкою автомобіля рекомендується уважно вивчити і врахувати дані рекомендації, щоб уникнути неприємних сюрпризів і додаткових витрат на ремонт у майбутньому.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.