Складання Xiaomi SU7 без участі людини показали на відео

0
56

На Youtube-каналі Daily Revs опубліковано відеоролик, який деталізує процес виробництва першого електромобіля Xiaomi – седана SU7, котрий днями надійшов у продаж. Судячи з відео, у складанні практично не задіяні люди: як мінімум на етапі зварювання та фарбування кузова людина у кадрі з’являється лише один раз.

Виготовлення кузова електромобіля повністю доручено електроніці: роботи штампують деталі, зварюють їх в єдине ціле, грунтують і фарбують. Між різними постами великогабаритні компоненти за потреби переміщаються на безпілотних візках. Контролює лінію єдиний оператор, який стежить за тим, що відбувається через монітори у пункті спостереження.

Виробництво SU7 налагоджено в Пекіні на новому підприємстві, яке почали будувати в 2022 році. Виробничим партнером Xiaomi є концерн BAIC. На першому етапі потужність заводу становитиме до 150 тисяч машин на рік, а в майбутньому досягне 300 тисяч — мабуть, саме завдяки високому ступеню автоматизації виробництва.

Продажі електроседана в трьох варіантах оснащення стартували в кінці березня. SU7 оцінено в діапазоні від 29,9 до 41,5 тисяч доларів і вже може вважатися бестселером. Згідно з підрахунками CarNews China, весь запланований до виробництва в 2024 році тираж електромобіля, а це близько 100 тисяч машин, вже розібраний за попередніми замовленнями.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!