Експерти назвали найпроблемніші автомашини у 2024 році

0
94

Фахівці авторитетного британського видання WhatCar нещодавно провели масштабне дослідження, щоб виявити найбільш проблемні автомашини, що часто викликають невдоволення у їх власників.

Аналіз показав, що Audi A3 став найпроблемнішим авто в очах опитаних власників. Значні 59% власників Audi A3 повідомили, що стикаються з різними проблемами. У першу чергу, йшлося про неполадки в навігаційній системі, мультимедійні функції та роботу коробки передач. Незважаючи на ці проблеми, багато ремонтних робіт було виконано за гарантією, хоча найчастіше на їх виконання витрачався не один тиждень.

У списку проблемних автомобілів Volkswagen Golf займає другу позицію. Майже половина, або 48% опитаних власників висловили невдоволення цією моделлю. Виявилася тривожна закономірність: кожен третій Volkswagen Golf вимагав буксирування в ремонтні майстерні, а термін ремонту часто затягувався на тиждень.

Третє місце серед найбільш проблемних автомобілів займає Skoda Octavia, 49% власників якої повідомили про різні неполадки. Ці проблеми варіюються від проблем із кузовом до проблем із системою кондиціювання повітря, електронікою та мультимедійними функціями.

Крім цих чудових позицій, до списку проблемних машин потрапили й інші моделі. Серед них Mercedes A-Class, Seat Leon, Opel Astra, Skoda Scala та Kia XCeed. Власники цих моделей також повідомили про те, що зіткнулися зі своїми проблемами та розчаруваннями.

Серед них Mercedes A-Class, Seat Leon, Opel Astra, Skoda Scala та Kia XCeed. Власники цих моделей також повідомили про те, що зіткнулися зі своїми проблемами та розчаруваннями.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!