Nissan пішов від стандартів і повернувся до унікального дизайну

0
331

Компанія Nissan розпочинає новий шлях у своєму дизайні, відходячи від загальноприйнятих норм та втілюючи в життя оригінальні концепції, здатні переосмислити автомобільну сферу.

Цей зрушення було відзначено Альфонсо Альбайсою, віце-президентом Nissan з глобального дизайну, під час дискусії на шановному міжнародному Автосалоні Нью-Йорка. Висловлені Альбайсою міркування висвітлюють погляд Nissan на майбутнє автомобільного дизайну, дозволяючи зазирнути у динаміку майбутніх змін.

Виступаючи перед аудиторією Нью-Йоркського автосалону, Альбайса розповів про сміливий відхід Nissan від традиційних парадигм дизайну, що сигналізує про відродження інновацій та винахідливість у створенні автомобілів. Цей відхід означає значне зрушення для Nissan, який прагне зайняти свою нішу на ринку з жорсткою конкуренцією.

Альбайса заглибився в тонкощі дизайнерського лексикону Nissan, що розвивається, пропонуючи відійти від укорінених традицій дизайну, які домінували протягом десятиліть. Nissan прагне виділитися на тлі конкурентів, прокладаючи шлях до досконалості та відмінності дизайну.

Помітна еволюція у стратегії дизайну Nissan полягає у переоцінці принципів корпоративного дизайну. Альбайса розповів про те, що Nissan відмовився від жорстких рамок корпоративного дизайну, визнавши важливість задоволення різноманітних уподобань та переваг клієнтів. Така гнучка концепція дизайну дозволяє Nissan створювати автомобілі, які знаходять відгук у широкої аудиторії, сприяючи більш глибокій взаємодії зі споживачами.

В основі філософії дизайну Nissan лежить прагнення створювати автомобілі, що випромінюють унікальність та привабливість. Взявши за основу культові моделі в стилі ретро, ​​такі як Be-1, Pao, Figaro та S-Cargo, Nissan прагне надати своєму модельному ряду особливого характеру та позачасової чарівності.

Альбайса привабливо натякнув на прийдешнє поповнення в портфоліо Nissan, яке, можливо, віщує появу Micra нового покоління. Ця майбутня модель використовуватиме ту ж платформу, що і електромобіль Renault 5, що натякає на синергію в рамках альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi. Завдяки цьому стратегічному маневру Nissan прагне використовувати спільні ресурси та досвід, щоб забезпечити сучасний дизайн та продуктивність.

Співпраця між Nissan та Renault відкриває широкі можливості для інновацій та творчості в галузі автомобільного дизайну. Об’єднавши платформи та технології, обидві марки зможуть дослідити незвідані дизайнерські території та розсунути межі звичного мислення.

Таким чином, відхід Nissan від традиційних парадигм дизайну віщує новий хвилюючий розділ в еволюції бренду.

З Альбайсою, який очолює глобальні дизайнерські ініціативи, Nissan готовий відкрити нову еру творчості та інновацій, пропонуючи автомобілі, які зачаровуватимуть та надихатимуть аудиторію по всьому світу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!