Американський стартап Fisker продовжує зазнавати серйозних фінансових проблем, які виливаються для неї в додаткові витрати.
Напередодні стало відомо, що автовиробник втратив 40 тисяч попередніх замовлень на свій електричний кросовер Ocean. Його потенційні покупці масово відмовляються від бронювань, дізнавшись, що компанія може незабаром виявитися банкрутом.
Сумарно з початку прийому заявок у листопаді 2019 року Fisker зібрала 70 тисяч бронювань, але вже втратила більше половини з них. За підрахунками, щодня від купівлі кросоверів Ocean відмовляється по 70-80 покупців.
Нагадаємо, кожне бронювання нового кросовера Fisker вимагало від клієнтів компанії оплати 250 доларів. Тепер автовиробнику доведеться повернути більшу частину цих грошей, та ще й у той момент, коли він відчайдушно їх потребує.
Сумарні втрати автовиробника через масову відмову від передплачених замовлень вже оцінюються мінімум у 9 мільйонів доларів.
Втім, гроші повернуть далеко не всім. Компанія не віддасть клієнтам депозити розміром 5 тисяч доларів, а також утримає з тих, кому вже відправили машини, вартість їхнього транспортування.
Нагадаємо, з моменту початку постачання у червні 2023 року кросовер Fisker Ocean встигли доставити приблизно 6 тисячам клієнтів. Багато хто з цих машин страждав від дефектів, що призвело до розгромних відгуків від власників таких автомобілів.
У спробі збільшити продаж стартап знизив ціни на свою продукцію на 39 відсотків, але не допомогло навіть це і вже пішли сигнали до того, що незабаром перспективна компанія виявиться банкрутом.
Підвищений рівень масла в двигуні машини, незалежно від типу агрегату - бензинового або дизельного, може…
Toyota традиційно сприймається як надійний, невибагливий та ремонтопридатний бренд, автомобілі якого цінуються на вторинному ринку…
Ми вже писали про автомобілі , які мають багато шансів проїхати 400 тис. км і не розвалитися.…
Взимку часто хочеться заощадити трохи пального, тож багато хто вимикає кондиціонер, вважаючи, що це справді…
Volkswagen планує випускати нові електричні автомобілі у Китаї на платформі CEA (China Electrical Architecture), розробленої…
Нечасто зустрінеш ситуацію, коли генеральний директор компанії репрезентує ще засекречену модель. Однак перша людина у…
Leave a Comment