Головна Авто Rivian опублікувала черговий тизер бюджетного позашляховика

Rivian опублікувала черговий тизер бюджетного позашляховика

0
34

Очікується, що нова модель Rivian буде називатися R2S, і її стартова ціна може становити лише 40 000 доларів, що робить її меншою і доступнішою в порівнянні з моделями R1T і R1S. Rivian вже випустив тизер майбутнього R2, який буде представлений 7 березня. R2 буде нагадувати R1S і R1T, але очікується, що він буде меншим і доступнішим за ціною. Передбачається, що насамперед з’явиться позашляховик R2S, а випуск пікапа R2T можливий, але менш імовірний.

Дизайн передньої частини нової моделі буде виконаний у тому ж дружньому стилі, що і у старших моделей, з круглими фарами і світлодіодною смугою на всю ширину, що натякає на дотримання загальних дизайнерських принципів Rivian. Ця новинка дозволить Rivian конкурувати з багатьма компактними електричними позашляховиками, включаючи Tesla Model Y і Volkswagen ID.4.

На даний момент Rivian позначає новинку тільки як R2, але ми схиляємося до того, що більш маленький позашляховик, ймовірно, називатиметься R2S, щоб відповідати найменуванням більших моделей – пікапа R1T і позашляховика R1S.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!


Дякуємо!

Тепер редактори знають.