Skoda готує дешевий кросовер для конкуренції з Hyundai Venue

Час читання: < 1 хв.
0

Як пише Autocar India, у розробці чеської марки знаходиться кросовер початкового рівня, який дозволив би Skoda зміцнитися на індійському ринку. У рамках стратегії India 2.0 компанія має намір запустити в Індії виробництво компактного паркетника завдовжки не більше чотирьох метрів, який зміг би конкурувати з Hyundai Venue та Kia Sonet.

Підходяща платформа для такої моделі у концерну Volkswagen, в який входить Skoda, є – це спрощена версія модульної “візка” MQB-A0-IN. Крім того, чеська компанія має збірний майданчик в Індії, де бюджетний кросовер зміг би «прописатися». Ну, а втримати ціну на рівні конкурентів допоможе глибока локалізація — її планується довести до 90 відсотків.

За неофіційними даними, поки безіменний кросовер отримає трициліндровий турбомотор об’ємом 1,0 літра, а привід у нього буде тільки передній. Місцеві ЗМІ пишуть, що новинку можуть показати цього року, тож на конвеєр індійського заводу вона стане на початку 2025-го.

Причому індійським ринком продажі не обмежаться — «бюджетник» поставлятимуть і в інші країни, що розвиваються, наприклад в Африку, Південно-Східну Азію та Мексику.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!