Новий позашляховик Toyota Land Hopper показали на зображеннях

Час читання: < 1 хв.
0

У вересні Toyota провела офіційну презентацію нового покоління позашляховика Land Cruiser Prado, який з переходом у наступну генерацію обзавівся індексом 250. роки.

Майже через місяць стало відомо, що новинку назвуть Land Hopper і відправлять у виробництво ближче до 2025 року. Як може виглядати такий позашляховик, який журналісти вже прозвали міні-Ленд Крузером, показали автомобільні художники з YouTube-каналу Q Cars.

Створюючи зовнішній вигляд компактного родича нового Prado дизайнери орієнтувалися як на сам 250-й, так і на зображення такого автомобіля, злитого в Мережу раніше.


Машині дісталася прямокутна форма кузова з високим плоским капотом та круглими світлодіодними фарами, між якими розташувався текстовий логотип «TOYOTA». Оформлення передньої частини спеціально зробили з чорного пластику, який перетікає в розширювачі арок.

Судячи з рендерів, у Land Hopper можуть бути приховані у дверях ручки, а також незвичайний для автомобілів Toyota наскрізний блок задніх світлодіодних ліхтарів та цікаво оформлений бампер.

Передбачається, що новинка «Тойоти» отримає приблизно такі ж розміри, як «паркетник» Corolla Cross, але буде вищим за цей кросовер. Лінійка двигунів автомобіля включить як бензинові, так і гібридні агрегати від «Королли Крос», так і варіанти трансмісій від RAV4.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!