Американці назвали мотори Hyundai та Kia одними з найгірших у сучасних автомобілях

0
1508
UPG

Розробляючи будь-який двигун автовиробники завжди йдуть на компроміси, через що деяким з них не вистачає кінських сил, але вони компенсують це моментом, що крутить. Інші демонструють відмінну динаміку, але ненадійні, а інші витрачають багато палива, проте здатні пропрацювати протягом десятиліть.

Журналісти американського видання «Jalopnik» вирішили з’ясувати, які двигуни сучасних автомобілів є найгіршим нестандартним способом, провівши опитування серед своїх читачів.

Одним із варіантів, що зібрали найбільшу кількість негативних відгуків з боку коментаторів, стала лінійка моторів корейських компаній Hyundai та Kia під назвою Theta II.

Йдеться про 2- і 2,4-літрові бензинові агрегати, які в тому числі ставилися на такі масові в Росії моделі як Kia Sportage і Kia Optima, а також Kia Stinger і Genesis G70. Ось що написали користувачі заокеанського автомобільного порталу, коментуючи надійність двигунів Theta II:

«Коли ви чуєте розповіді від механіків про те, що вони будуть зайняті кілька тижнів лише заміною двигунів, а їхні робочі місця «завалені» пошкодженими блоками циліндрів, практично напевно йдеться про двигуни Theta II. І це дуже погана новина для їхніх власників.

Нагадаємо, основною проблемою з такими корейськими моторами вважається невдала конструкція їхнього маслонасоса, а також вихід з ладу каталізатора, через які циліндри силових агрегатів отримували пошкодження навіть на відносно невеликих пробігах.

Крім того, через виробничий шлюб колінчастого валу та підшипників з 2015 року Hyundai та Kia довелося провести в США кілька великомасштабних відгукних компаній, витративши майже 3 мільярди доларів на усунення дефектів та компенсацію власникам.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.