Повністю новий Volkswagen Golf Mk9 показали на перших зображеннях

Час читання: 2 хв.
0

Volkswagen планує зберегти назву своєї популярної моделі Golf у лінійці компанії, випустивши повністю нове втілення цього автомобіля до 2029 року. У дев’ятій за рахунком генерації бестселер VW не тільки змінить платформу, а й стане повністю електричним. Який вигляд він матиме показав незалежний дизайнер із Малайзії з ніком “Theottle”.

Автомобільний художник намалював рендери нового “Гольфа” з оглядкою на сучасні “батарейні” моделі Volkswagen на кшталт ID.3. На візуалізації показано хетчбек, який дуже схожий на електричні автомобілі компанії.


Машині дісталися нова оптика спереду і ззаду, капот, бампери, а також інша кришка багажника та інша лінія скління.


Передбачалося, що новий Golf Mk9 буде використовувати платформу MQB Evo або MEB, призначену для електромобілів, але якщо вірити інформації видання “Autoevolution”, автомобіль побудують на шасі SSP.

Ця дуже універсальна архітектура дає змогу реалізувати 800-вольтову технологію, яка дасть змогу заряджати тягову батарею дуже швидко (від 10 до 80% лише за 12 хвилин), а також підтримувати систему автономного управління четвертого рівня.

Саме Golf має стати першою моделлю в гамі VW, яку побудують на новій архітектурі, що підтримує максимальну вихідну потужність до 1700 кінських сил. У майбутньому якраз вона ляже в основу новинок Audi, Lamborghini і Porsche.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!