Вже кілька разів чув, що автомеханіки радять не їздити з повним баком, але чому? Адже це набагато практичніше, ніж заправлятися кожні 200 км.
Відповідає автомеханік, записано зі слів. Так, дійсно зручно, заправив повний бак і в дорогу можна проїхати дуже довго, без заїзду на заправку, але! Це не безпечно. Подумайте самі, при ДТП ймовірність спалахнути у автомобіля де повний бак бензину набагато вищий. І не лише через те, що багато бензину.
Є таке поняття, як вентиляція паливної системи та тиск у паливній системі. Коли вентиляція погіршується, піднімається тиск.
Нормальний тиск це ще й безпека. Чому? Зменшується ймовірність спалаху авто.
Коли ви заправляєте бак до повного, система вентиляції погіршується та зростає тиск та ризик займання відповідно.
Та й останнє. Якщо раптом вам заправили неякісне паливо, але в бак ще можна залити нормальне, приблизно в рівних пропорціях і розбавити “бадягу”, машина може це ще “переварити” і продовжувати їхати.
Але, якщо ви заправилися до повного бака «бадяженим» паливом, залишається тільки зливати його. А на іномарках зробити це не так просто.
Довгий і складний період зимової експлуатації автомобіля викликає безліч питань у водіїв, які продовжують обмінюватися…
Остання хвиля позашляховиків та кросоверів, що з'явилися у продажу, виглядає набагато утилітарніше, ніж її попередники.…
Після сезонної зміни шин автолюбителі запитують: як правильно зберігати літню гуму? Багато хто вважає за…
Оскільки Lexus ES нинішнього покоління випускається вже шостий рік, автовиробник вважав, що настав час для…
Своєчасна заміна покришок дуже важлива для безпеки автомобіля, але некваліфіковані шиномонтажники можуть принести більше шкоди,…
У рамках Міжнародного автосалону в Гуанчжоу 2024 року відбулася прем'єра електричного концепт-кара AUDI E. Модель…
Leave a Comment