Статті

Прості поради для підготовки машини до холодів, які збережуть багато грошей

Share

Холоди завжди приходять несподівано. Навіть якщо водій на них чекав, вчасно зробив шиномонтаж і поміняв мастило, заморозки і дощі здатні зіграти багато злих жартів, віднявши чимало часу і грошей. Про те, як за допомогою простих дій уникнути неприємностей, інформує Ukr.Media.

Насамперед відкриваємо капот і дивимося на патрубки системи охолодження. Якщо побачили, що пластикові кріплення десь обламані (це відбувається від постійних вібрацій), потрібно запобігти потенційному серйозному ремонту. Адже в разі, якщо залишки хомута труться об гуму, дуже скоро це призведе до розгерметизації всієї системи. Підсумок — потече антифриз, перегріється двигун, а далі капітальний ремонт. Тому хомут потрібно видалити і замінити новим. А місце потертості обмотати термостійкою ізоляційною стрічкою (її продають в будь-якому господарському магазині).

Потім прибираємо з-під капота все листя, яке зібралася під лобовим склом. Адже в цьому районі розташовані дренажні отвори, через які відводяться потоки води, що стікають з «лобовухи». Якщо вони будуть забиті, рідина може потрапити на електродвигун склоочисника або на блок управління двигуном (ЕБУ). Тяжкість наслідків залежить від компонування підкапотного простору. Так як електрика моторошно боїться води, вона просто згорить. У гіршому випадку, ЕБУ зламається і автомобіль поїде далі тільки на евакуаторі.

Наступним кроком чистимо дренаж кузова. Багато водіїв, щоб пробити зливні канали, використовують шматок товстого дроту: він досить гнучкий, при цьому твердий. Тому не впирається в вигини зливних магістралей, а проходить до самого низу. Подібним чином елементарно видалити дрібне листя і бруд, який закупорює сливи. І не треба нічого розбирати або знімати оббивку багажника, щоб дістатися до трубок відведення вологи.

Четверта порада: огляньте колісні ніпелі. Чи немає на них дрібних тріщин і взагалі, не труять «соски» повітря. Побачили проблему? Тоді пряма дорога в шиномонтаж. А якщо все в нормі, замініть захисні металеві ковпачки пластиковими. Такий ковпачок не «прихопить» мороз, так що його можна легко відкрутити і накачати спущене колесо. В іншому разі, велика ймовірність зламати ніпель. Тоді доведеться ставити запаску. А якщо примерзнуть і колісні болти, то «танці з бубном» навколо машини триватимуть до ночі.

Не забудьте і про акумулятор. На його клемах не повинно бути оксидів або іржі. Нагадаємо і про те, що якщо автомобіль довго стояв, батарея потребує підзарядки. Для цього їдьте на автомагістраль і подолайте близько ста кілометрів. Це дозволить добре завантажити генератор і повністю заповнити заряд. Нарешті, утепліть АКБ. Для цього підійдуть такі матеріали, як повсть або фольгопласт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Миськів Роман

Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.

Опублікував
Миськів Роман

Останні записи

Моторист розповів, якого кольору має бути ідеальна моторна олива

Серед водіїв часто виникають суперечки про те, якою має бути якісна моторна олива. Одні вважають,…

23.02.2025

Усі моделі Kia EV4 отримають імітацію перемикання передач

Kia готує до випуску новий електричний кросовер EV4, який стане привабливою пропозицією в сегменті доступних…

23.02.2025

Нову Audi A6 розсекретили за 10 днів до прем’єри

Офіційна прем'єра нової Audi A6 запланована на 4 березня, але в Мережі вже з'явився відеоролик,…

23.02.2025

У продажу з’явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми (ФОТО)

У продажу з'явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми. У США готові попрощатися з…

23.02.2025

Volkswagen обрушила ціни на кросовери ID. 4 CROZZ 2025 та ID. 6 CROZZ

Volkswagen влаштувала атракціон нечуваної щедрості на китайському ринку - електричні кросовери ID. 4 CROZZ 2025…

23.02.2025

Водіям загрожують штрафи до 1700 грн і позбавлення прав

В Україні посилюється контроль за дотриманням правил дорожнього руху, а порушників очікують суворіші санкції. Особливу…

23.02.2025