Автоексперт розповів, чи потрібно міняти масло після покупки нового автомобіля

0
98

Купуючи нову машину, водій повинен розуміти, що із заводу в нього заливаються бюджетні технічні рідини, повідомив автоексперт.

Після придбання нового автомобіля водій стикається з питанням нульового технічного обслуговування (ТО). Нульове ТО — це необов’язковий міжсервісний технічний огляд, який проводиться на початкових пробігах від 1 до 7,5 тис. км, щоб прибрати сліди обкатки двигуна на кшталт стружки від поршневих кілець. Зазвичай у моторі змінюється лише мастило, а також фільтруючий елемент, а рівень інших рідин перевіряють лише зоровим чином.

Проблеми у деяких автомобілістів викликає питання, міняти чи ні масло в силовому агрегаті на нове в перші тисячі кілометрів пробігу транспортного засобу. Ускладнює це питання ще й те, що з недавніх пір у багатьох автодилерів послуга заміни масла в новому автомобілі стала платною. Раніше процедура зміни технічної рідини часто подавалася продавцем як подарунок, але на тлі дефіциту машин і високої їх вартості багато дилерів відмовилися від такого бонусу. Також ряд автовиробників перестав рекомендувати заміну олії до настання порога в 10-15 тис. км або 1 року експлуатації, що викликало суперечки серед автовласників.

Зараз читають  Водіям розповіли, що трапилося і що робити, якщо під машиною калюжа

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.