Головна Статті Водіям розповіли, чому автомобілю шкідливо їздити на низьких оборотах

Водіям розповіли, чому автомобілю шкідливо їздити на низьких оборотах

0
681

Їзда на низьких оборотах дозволяє заощадити пальне, але вбиває силовий агрегат автомобіля.

Експерти нагадують, що при кожному обороті колінчастого валу насос автомобілів перекачує один і той самий обсяг масла. Цей насос генерує надлишковий тиск, що стравлюється за допомогою перепускного клапана і на низьких обертах тиск може бути недостатнім.

У відносно нових та доглянутих автомобілів проблем із тиском масла зазвичай не виникає, а у машини з пробігом понад 100–150 тис. км можуть виникнути проблеми через відкладення у каналах.

Також варто згадати, що масло необхідно не тільки для змащення елементів, що труться, але і для відведення зайвого тепла. При роботі двигуна виникає детонація, і це негативно впливає на стан силового агрегату. Через підвищені вібрації руйнуються підшипники валів двигуна, коробки перемикання швидкостей і опори силового агрегату.

Зараз читають  П'ять способів, які дозволять заощадити паливо

Від низьких оборотів сильно страждають поршні та вкладиші колінчастого валу, а на стінках циліндрів стрімко збільшується нагар. Слід пам’ятати і про те, що в разі екстреної необхідності швидко прискоритися на низьких оборотах не вийде, а збільшення кількості палива, що подається, ніяк не вплине на динаміку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.