Які помилки водія призводять до капремонту двигуна машини

Регулярні дрібні помилки призводять до того, що двигуну потрібен капітальний ремонт.

0
129

Часто автомобілісти, самі того не усвідомлюючи, шкодять силовому агрегату. Регулярні дрібні помилки призводять до того, що двигуну потрібен капітальний ремонт. Як з’ясувалося, найпоширеніші помилки автомобілістів стосуються заміни свічок запалювання, пише «автоблог».

Заміна свічок запалювання повинна проводитися строго за планом. Якщо зволікати з заміною, то з’являться мікротріщини в кераміці ізолятора. Може трапитися, що шматочок кераміки відколеться і зашкодить стінку циліндра, викликавши прогар клапана.

Проводити процедуру заміни свічок запалювання можна при температурі не вище 40-50 градусів за Цельсієм. В іншому випадку існує ймовірність пошкодити різьблення в головці блоку циліндрів. Свічки найпростіше викрутити, коли двигун холодний.

В процесі заміни свічок запалювання потрібно обов’язково продувати і промивати поглиблення, в яких стоять деталі. Промивання найкраще робити очищувачем карбюратора або іншим знежирюючим складом. Продувати поглиблення для свічок потрібно компресором або пилососом.

Дуже важливо правильно підібрати свічки. Для автомобілів ранніх років випуску це було не так важливо. Але для сучасних моделей неправильно підібрані свічки можуть завдати серйозної шкоди. Невідповідні свічки можуть просто розсипатися і пошкодити двигун.

Для заміни свічок потрібно використовувати спеціальних свічковий ключ. Звичайна головка може неправильно зафіксувати свічку, і вона впаде на дно колодязя.

Закручувати свічки потрібно тільки динамометричним ключем. Недотяжка або перетяжка приведуть до прориву газів через ущільнювач, циліндри будуть працювати неефективно і існує ймовірність, що свічка буде вивернути з різьбленням.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.