Експерти розповіли, як визначити реальний пробіг старої машини

0
167

Не секрет, що багато машин на вторинному ринку мають скручений пробіг. Експерти, розповіли, які ризики для майбутнього володаря такого автомобіля він може в собі таїти, а також, як можна виявити коригування одометра.

Так, технічний директор мережі автосалонів Fresh Auto зазначив, що визначити втручання в діяльність одометра автомобіля можна декількома способами. Показниками величезної кількості пройдених кілометрів стануть гальмівні диски: середній термін їх роботи становить 70 – 110 тис. Кілометрів в залежності від матеріалу виготовлення, використання та класу машини. Якщо фаска диска велика, повідомляє експерт, а диск менше 10 мм, то пробіг автомобіля становить не менше 100 тис. Км. Індикатором великого пробігу машини стануть і покришки – на кожній шині вказана тиждень і рік їх виробництва. В середньому комплекти для обох сезонів ефективні не більше 25 – 40 тис. Кілометрів пробігу в залежності від інтенсивності використання ТЗ.

Щоб виявити коригування пробігу, в першу чергу, потрібно уважно вивчити ПТС: зазначити, оригінал це або дублікат, за яких умов була заміна даного документа, яка кількість власників було у авто і які були терміни володіння, а також чи є явне наявність перекупника в ланцюжку перепродажу машини. На наявність перекупників повідомляє запис в ПТС власника без постановки ТЗ на реєстраційний облік, здійснення продажу «договору на договір», ігноруючи здійснення реєстраційних дій.

Читайте також  Водіям порадили не міняти заздалегідь літні шини на зимові

«У деяких випадках виявити« скручений »пробіг можна за допомогою онлайн-сервісів, які видають інформацію в прив’язці до VIN-номером. Також підтвердити дані одометра можна, якщо збереглися документи про обслуговування автомобіля. Не випадково автомобіль, який проходив регулярне технічне обслуговування у дилера, завжди цінується вище – завдяки прозорій історії », – зазначає директор департаменту Рольф Автомобілі з пробігом Ірина Циганкова.

При цьому експерт повідомляє, що ризик для покупця машини зі скрученим пробігом полягає в тому, що новий власник не знає, який реальний пробіг ТЗ і які регламентні технічні роботи пора проводити. У цьому сенсі найоптимальнішим є автомобіль віком до 3 років.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.